Starý Otec

Nie je to ľahké, účtovať dvadsať predajní a tri a pol výrobnej prevádzky. Po strastiplnej ceste hľadania niekoho, kto sa postará o naše financie, podarilo sa nám nájsť tú správnu firmu. Renátka drží naše účtovníctvo a naše financie pod dokonalou kontrolou. Ďakujeme jej za to.

www.staryotec.sk

Bioland For You

"Mne osobne sa firma Necto páči hlavne preto, že čo sme si dohodli na začiatku, tak to platí. Pre mňa bolo dôležité, aby som si nemusel pamätať na žiaden dátum, uzávierku, termín podania, dodania, úprimne ani neviem čo všetko. Jednoducho odovzdáte doklady a príde Vám mail s údajmi. Paráda."

www.bioland.sk

Peter Zlatinský - PETUEL

Vždy po určitej dobe zvykneme hodnotiť prechádzajúe roky. Keď som napísal svoje prvé hodnotenie po asi ročnej spolupráci s firmou Necto, bol som velmi milo prekvapený profesionálnym prístupom k zákazníkovi. Nakoľko od našej prvej spolupráce prešlo už niekoľko rokov, chcel by som sa trošku poohliadnuť do minulosti a napísať, že som sa v mojom prvom hodnotení vôbec nemýlil. Som veľmi spokojný po toľkých rokoch, že firma Necto nepoľavila zo svojej spoľahlivosti, serióznosti a svoju robotu si robí naozaj mimoriadne kvalitne a zodpovedne, takže my sa môžeme plne venovať svojej robote a nemusíme myslieť na rôzne zmeny v zákonoch, posielaniu výkazov a vlastne ani presne neviem čomu všetkému, pretože toto za mňa robia vo firme Necto. Jediné o čo sa musíme vždy postarať je odovzdať všetky účtovné dokumenty načas. Je to naozaj profesionálna firma, ktorá venuje svojim klientom mimoriadnu pozornosť a keď je to potrebné, aj mimo pracovnú dobu. Určite by som nemenil za žiadnu inú.

www.petuel.sk

AKTUELL vydavateľstvo

Za posledných 5 rokov sme vymenili asi 3 rôznych účtovníkov a spoločnosť NECTO s.r.o. je najlepšia z nich. Hocikedy zavolám a dozviem sa čo potrebujem resp. mi danú požiadavku v krátkom čase vyriešia a služby sú poskytované na vysokej úrovni, kvalita práce je tiež na veľmi vysokej úrovni. Môžem len a len doporučiť ak hľadáte spoľahlivých účtovníkov. A nakoniec to najdôležitejšie a to je pomer cena/služby. Ceny sú jednoducho dostupné.

aktuell.sk

Rouzit

Necto robí pre našu spoločnosť účtovníctvo od začiatku roku 2020 a s ich prácou sme veľmi spokojní. Sú profesionálny, detailní a schopní efektívne vyriešiť problém a poradiť vo veci týkajúcej sa financií.

Celý tím je veľmi ústretový a priateľský. Ďakujeme.

www.rouzit.sk

MB SERVICES

Profesionálny prístup, spoľahlivosť, veľmi kvalitné služby a ochota vždy pomôcť.

www.mbservices.sk

STAROHÁJSKA

Na výbornú !!!

www.starohajskapivaren.sk

Máte záujem?
kontaktujte nás